Terrys Orange Valkosuklaa Appelsiini 147g

Tuotekoodi: 3664346325271
Tuotteen saatavuus
Ei saatavilla
3,99 €
Ei tällä hetkellä saatavilla.
Tilaa ilmoitus sähköpostiisi kun tuote on varastossa.
Nopea toimitus! Yleensä tilaukset lähtevät matkaan viimeistään seuraavana päivänä.
Kysy tarjous

Terry's Chocolate Orange on hienovarainen yhdistelmä herkullista suklaata ja luonnollista appelsiiniuutetta. Mutta se on paljon enemmän kuin suklaa. Terry's Chocolate Orange on täysi kokemus. Napauta sitä, avaa paketti ja nauti siitä.
Alkuperäisen pyöreän muotonsa sekä hauskan ja taianomaisen persoonallisuutensa ansiosta siitä on tullut Englannissa joulun must have ja täydellinen lahja ympäri vuoden.

Ainesosat Sokeri, Kaakaomassa, Kaakaovoi, Rasvaton maitojauhe, Herajauhe, Potkukaramelli (sokeri, glukoosisiirappi, laktoosi, hiilidioksidi), Kasviöljy (palmuöljy, sheapähkinäöljy), Maitorasva, Soijalesitiini, Luonnollinen appelsiiniaromi, Polyglyserolipolyrisinoleaatti, vanilliini (keinotekoinen aromi).

Ingredienser Socker, Kakaomassa, Kakaosmör, Skummjölkspulver, Vasslepulver, Popping godis (socker, glukossirap, laktos, koldioxid), Vegetabilisk olja (palmolja, sheanötolja), Mjölkfett, Sojalecitin, Naturlig apelsinsmak, Polyglycerol polyricinoleat, Vanillin (konstgjord smak).